Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK SELVA MINI WERSAL

Nowoczesny narożnik Selva Mini marki Wersal wyposażony w funkcję spania; szer. 270 cm; wys. 75/95 cm; gł. 173 cm.

5 229,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Wyjątkowy narożnik Selva Mini Wersal to produkt, który prezentuje się bardzo elegancko i szykownie, a ponadto sprawdzi się perfekcyjnie także we wnętrzach o ograniczonej powierzchni i niewielkim metrażu. Na uwagę zasługuje lekkie podniesienie bryły na stopkach, dzięki czemu wygląda ona lekko i subtelnie, ponadto uroku konstrukcji dodają eleganckie przeszycia siedziska. Narożnik ten posiada wygodne podłokietniki, a także regulowane zagłówki, dzięki czemu można dostosować go do potrzeb użytkownika, zapewniając mu doskonały komfort wypoczynku. Jest to mebel bardzo solidnie wykonany i wytrzymały, co zawdzięcza systemowi sprężyn falistych i wysokojakościowej piance. Zadbano również o dużą funkcjonalność tego narożnika – jest on rozkładany, więc można szybko zamienić go w dodatkową powierzchnię do spania, ponadto posiada wbudowany pojemnik, który będzie doskonały do przechowywania pościeli lub innych podręcznych akcesoriów. Warto dodać, że rodzaj obicia narożnika można wybrać indywidualnie.

Narożnik Selva Mini Wersal

Narożnik Selva Mini Wersal

Narożnik Selva Mini Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
270 cm
Wysokość
75/95 cm
Głębokość
173 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
216x122 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
45 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty