Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK SELVA L WERSAL

Funkcjonalny narożnik Selva L marki Wersal z regulowanymi zagłówkami; szer. 263 cm; wys. 75/95 cm; gł. 223 cm.

5 879,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Wyjątkowy narożnik Selva L Wersal to mebel dla użytkowników wymagających, którzy zwracają uwagę na jakość, solidność, komfort użytkowania i atrakcyjny design mebli. Jest to narożnik obszerny, który jednak prezentuje się subtelnie i lekko. Zapewni wygodne miejsce do wypoczynku całej rodzinie i jednocześnie nie zajmie wiele miejsca w salonie. Siedzisko wykonane zostało z precyzją na bazie sprężyn falistych oraz specjalnej pianki wysokojakościowej, dzięki czemu jest bardzo komfortowe i wytrzymałe. Mebel składa się z dwóch brył i dostępny jest w opcji lewo- oraz prawostronnej, więc można dopasować go do indywidualnych potrzeb i dostępnego w salonie miejsca. Narożnik posiada udogodnienia, które bezpośrednio wpływają na komfort użytkowania. Zaliczyć można do tego regulowane zagłówki, ponadto w bryle wbudowany jest pojemnik na pościel, dzięki czemu łatwiej o utrzymanie porządku. Rodzaj tkaniny obicia, a także jej kolor można dobrać indywidualnie, więc mebel wpasuje się w każdą aranżację.

Narożnik Selva L Wersal

Narożnik Selva L Wersal

Narożnik Selva L Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
263 cm
Wysokość
75/95 cm
Głębokość
223 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
122x190 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
45 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty