Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK MOLINA L WERSAL

Wyjątkowy narożnik Molina L marki Wersal z funkcją spania; szer. 263 cm; wys. 75/90 cm; gł. 210 cm.

5 594,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Starannie wykonany narożnik Molina L Wersal to mebel, który perfekcyjnie dopełni wyjątkową stylizację pokoju dziennego. Przede wszystkim jest to narożnik bardzo obszerny, więc jego siedzisko pomieści wiele osób. Najlepiej mebel ten odnajdzie się w dużych wnętrzach, gdzie zaaranżuje wyjątkową i komfortową strefę relaksu. Ten narożnik pokojowy zwraca uwagę swoją zgrabną bryłą i starannym wykończeniem. Składa się on z dwóch części i występuje zarówno w wersji lewo-, jak i prawostronnej. Ten narożnik z funkcją spania został wykonany na bazie sprężyn falistych i wysokiej jakości pianki, ponadto posiada szeroki podłokietnik w formie dodatkowej poduszki, a także regulowane zagłówki dla jeszcze większego komfortu każdego z użytkowników. Bryła mebla opiera się na zgrabnych stopkach, dzięki czemu całość zyskuje lekkość i wyjątkowy charakter. Na uwagę zasługuje oczywiście również wygodna strefa spania tego narożnika oraz praktyczny pojemnik na pościel. Rodzaj obicia można dobrać indywidualnie.

Narożnik Molina L Wersal

Narożnik Molina L Wersal

Narożnik Molina L Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
263 cm
Wysokość
75/90 cm
Głębokość
210 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
222x138 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
45 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty