Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK CAMPO L WERSAL

Szykowny narożnik Campo L marki Wersal z funkcją spania; szer. 292 cm; wys. 78/101 cm; gł. 220 cm.

6 679,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Niepowtarzalny narożnik Campo L Wersal należy do mebli, które perfekcyjnie łączą w sobie cechy użytkowe i walory wizualne. Jest to wygodny narożnik z funkcją spania, który bardzo dobrze wpisze się zarówno w mniejsze wnętrza, jak i pomieszczenia bardziej obszerne. Mebel jest bardzo komfortowy, a przy tym praktyczny. Posiada szerokie podłokietniki i regulowane zagłówki, a także funkcję elektrycznego poszerzania siedziska. Wykonany został na bazie wysokojakościowej pianki i sprężyn falistych, co sprawia, że jest bardzo wygodny i solidny. Narożnik posiada praktyczny pojemnik na pościel, którego pojemność usatysfakcjonuje każdego. Ekspresowo można zamienić go z siedziska w komfortową strefę spania, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Narożnik dostępny jest w wersji lewostronnej i prawostronnej, ponadto można dobrać rodzaj jego tkaniny obiciowej zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika – kolekcja dostępnych tkanin obiciowych Wersal jest imponująca, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Narożnik Campo L Wersal

Narożnik Campo L Wersal

Narożnik Campo L Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
292 cm
Wysokość
78/101 cm
Głębokość
220 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
220x138 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
45 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty