Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA HUGO COMFORTEO

Wielofunkcyjna kanapa Hugo Comforteo idealna do wypoczynku w dzień i w nocy; szer. 225 cm; wys. 92 cm; gł. 108 cm.

3 126,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Elegancka kanapa Hugo Comforteo to mebel wielofunkcyjny, który doskonale sprawdzi się przy wypoczynku dziennym i nocnym. Jej obicie wybrać można spośród aż 5 grup wysokojakościowych tkanin. Mebel ma prostą konstrukcję, wysokie i wąskie podłokietniki, a także ozdobne przeszycia na miękkim siedzisku i poduszkach oparciowych. Niewątpliwym atutem kanapy jest funkcja spania – po rozłożeniu zyskuje się dużą powierzchnię, wynoszącą aż 157x200 cm. Kanapa Hugo Comforteo bardzo dobrze sprawdzi się w salonie i może w razie potrzeby służyć jako dodatkowe miejsce do snu. Mebel posiada również bardzo praktyczny pojemnik na pościel. Konstrukcja opiera się na smukłych nogach, dzięki czemu zyskuje lekkość, a poza tym łatwiej o utrzymanie czystości pod meblem. Poduchy oparciowe są wielokomorowe i wypełnione wkładem poliuretanowo-sylikonowym, co sprawia, że nie ulegają odkształceniom. Siedzisko tworzy natomiast Lux-system, będący połączeniem sprężyn falistych i bonellowych oraz pianki wysokoelastycznej.

Kanapa Hugo Comforteo

Kanapa Hugo Comforteo

Kanapa Hugo Comforteo

Kanapa Hugo Comforteo

Kanapa Hugo Comforteo

Kanapa Hugo Comforteo

Kanapa Hugo Comforteo

Kanapa Hugo Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
225 cm
Wysokość
92 cm
Wysokość siedziska
46 cm
Głębokość
108 cm
Wysokość nóżek
9 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
157x200 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Sprężyna bonelowa
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Materiał nóżek
Drewno
Kolor nóżek
Złoty
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty