Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA IKARIA COMFORTEO

Praktyczna kanapa Ikaria Comforteo z pojemnikiem na pościel i funkcją spania; szer. 214 cm; wys. 90 cm; gł. 95 cm.

2 619,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Luksusowa kanapa Ikaria Comforteo należy do mebli, które zwracają na siebie uwagę i staną się wyjątkową, ale też jednocześnie nienachalną ozdobą każdego salonu. Mebel wykonany został z dbałością o szczegóły, przy wykorzystaniu wysokojakościowych materiałów. Jego siedzisko posiada wypełnienie w systemie Lux, czyli składa się z 3 elementów – sprężyn falistych, bonellowych i pianki wysokoelastycznej. Do wypełnienia poduch oparciowych wykorzystano piankę, która nie ulega odkształceniom i nie deformuje się pod wpływem nacisku. Mebel wyposażono w pojemnik na pościel oraz w funkcję spania. Rozkłada się z wykorzystaniem automatu, co nie wymaga używania siły, a poza tym jest bezpieczne dla podłogi. Na poduchach oparciowych kanapy znajdują się ozdobne przeszycia, które dodają meblowi wyjątkowego charakteru. Kanapa Ikaria Comforteo posiada też niskie, wąskie podłokietniki, a jej konstrukcja została osadzona na ciekawie zaprojektowanych nogach, dzięki którym masywna bryła zyskuje nieco lekkości.

Kanapa Ikaria Comforteo

Kanapa Ikaria Comforteo

Kanapa Ikaria Comforteo

Kanapa Ikaria Comforteo

Kanapa Ikaria Comforteo

Kanapa Ikaria Comforteo

Kanapa Ikaria Comforteo

Kanapa Ikaria Comforteo

Kanapa Ikaria Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
214 cm
Wysokość
90 cm
Wysokość siedziska
45 cm
Głębokość
95 cm
Wysokość nóżek
9 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
143x197 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Sprężyna bonelowa
Wysokość podłokietników
56 cm
Głębokość siedziska
54 cm
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty