Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA TRISTIAN COMFORTEO

Klasyczna sofa Tristian Comforteo z wygodnym oparciem i stylowymi nóżkami; szer. 250 cm; wys. 87 cm; gł. 95 cm.

4 455,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Elegancka sofa Tristian Comforteo to propozycja do salonów urządzonych ze smakiem, gdzie zwraca się uwagę na detale. Każdy szczegół konstrukcji tego mebla został starannie przemyślany, a całość wykonano z wysokiej jakości materiałów dla komfortu i trwałości. Sofa posiada prostą i symetryczną bryłę. Jej cechami charakterystycznymi są niewątpliwie grube podłokietniki, czarna podstawa oraz wysokie, smukłe nóżki metalowe w stylu modernistycznym. Na uwagę zasługują również grube poduchy oparciowe tego mebla i ich subtelne boczne ozdoby. Sofa Tristian Comforteo posiada dwusegmentowe siedzisko, które tworzy połączenie sprężyn falistych oraz pianki o zwiększonej gęstości. Oba segmenty siedziska funkcjonują niezależnie, dzięki czemu korzystanie z mebla jest wygodniejsze. Tapicerkę sofy można wybierać z 5 grup dostępnych tkanin. Mebel nie posiada funkcji spania i pojemnika na pościel – będzie natomiast idealny do relaksu w dzień (nawet dla 4 osób naraz), jednocześnie stając się ozdobą salonu.

Sofa Tristan Comforteo

Sofa Tristan Comforteo

Sofa Tristan Comforteo

Sofa Tristan Comforteo

Sofa Tristan Comforteo

Sofa Tristan Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
250 cm
Wysokość
87 cm
Głębokość
95 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista

Polecane produkty