.

.

NAROŻNIK PLAZA MINI WERSAL

Elegancki narożnik Plaza Mini marki Wersal z elektrycznie wysuwanym siedziskiem; szer. 270 cm; wys. 76/99 cm; gł. 177 cm.

5 729,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Komfortowy narożnik Plaza Mini Wersal został stworzony do salonów zaaranżowanych z gustem i dobrym smakiem. Jest to mebel o prostej konstrukcji, któremu elegancji i luksusowego wyglądu dodają ozdobne przeszycia siedziska i oparcia. Narożnik posiada szerokie podłokietniki i składa się z dwóch połączonych brył, które opierają się na smukłych i wysokich stopkach. Konstrukcja, mimo swoich wymiarów, prezentuje się lekko i szykownie. Rodzaj i kolor obicia użytkownik może dobrać indywidualnie z imponującej kolekcji tkanin obiciowych Wersal. Mebel wykonany został starannie na bazie sprężyn falistych oraz wysokiej jakości pianki, dzięki czemu jest wygodny i wytrzymały. Jest to nie tylko wygodny mebel codzienny, ale na uwagę zasługuje tutaj również praktyczna funkcja elektrycznie wysuwanego siedziska, dzięki której można szybko i wygodnie przygotować obszerną powierzchnię do spania. Jest to ponadto mebel występujący w wersji lewo- i prawostronnej, więc bez problemu można dopasować go do wnętrza.

Narożnik Plaza Mini Wersal

Narożnik Plaza Mini Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
270 cm
Wysokość
76/99 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Głębokość
177 cm
Wysokość nóżek
15 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Głębokość siedziska
62-88 cm
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty