.

.

NAROŻNIK NAVAS L WERSAL

Nowoczesny narożnik Navas L z regulowanymi zagłówkami, funkcją spania i pojemnikiem na pościel, łączący wygodę z unikalnym designem.

5 169,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Navas L to stylowy, nowoczesny narożnik, idealny do salonu jako główny element wypoczynkowy. Oferuje wyjątkowy komfort, a przy tym unikalny design. Wygodne siedziska sprzyjają dłuższemu relaksowi. W ich warstwie podtrzymującej zastosowano sprężyny faliste, które zwiększają trwałość mebla, ograniczając ryzyko powstawania wgłębień. Oparcia są odpowiednio wyprofilowane i wyposażone w regulowane zagłówki, które pozwalają użytkownikowi na ustawienie idealnego dla siebie kąta nachylenia, co zapewnia wygodne podparcie głowy i szyi podczas siedzenia. Narożnik Navas L Wersal sprawdzi się nie tylko do odpoczynku w ciągu dnia. Dzięki funkcji spania w razie potrzeby zastąpi łóżko. Mechanizm typu delfin pozwala wygodnie rozłożyć mebel, uzyskując powierzchnię spania wielkości 115x191 cm. Dzięki obecności pojemnika na pościel nie trzeba martwić się o to, gdzie schować kołdry czy poduszki. Wypukłości i zaoblenia dodają narożnikowi nowoczesnego charakteru, a cienkie nóżki wizualnej lekkości. Narożnik Navas L doskonale wpasuje się do różnorodnych aranżacji.

Narożnik Navas L Wersal

Narożnik Navas L Wersal

Narożnik Navas L Wersal

Narożnik Navas L Wersal

Narożnik Navas L Wersal

Narożnik Navas L Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
246 cm
Wysokość
73/86 cm
Wysokość siedziska
47 cm
Głębokość
175 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
115x191 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Prawy
Układ
Lewy

Polecane produkty