.

.

NAROŻNIK PLAZA XL WERSAL

Komfortowy narożnik Plaza XL marki Wersal z elektrycznie wysuwanym siedziskiem; szer. 385 cm; wys. 82/99 cm; gł. 177/216 cm.

8 899,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Imponujących wymiarów narożnik Plaza XL Wersal to mebel dedykowany do dużych pomieszczeń, który spełni oczekiwania wieloosobowej rodziny. Mebel dostępny jest w opcji lewostronnej i prawostronnej, więc można go dopasować do dostępnej powierzchni we wnętrzu. Jest to z pewnością narożnik, który stanie się centralną częścią pomieszczenia i zapewni odpowiednią ilość miejsca do wypoczynku każdemu z członków rodziny. Konstrukcja opiera się na smukłych stopkach, dzięki czemu nie prezentuje się masywnie, mimo swoich wymiarów. Do wykonania mebla wykorzystano system sprężyn falistych i wysokogatunkową piankę, która nie ulega odkształceniom podczas eksploatacji. Warto wspomnieć, że narożnik Plaza XL marki Wersal posiada elektrycznie wysuwane siedzisko, dzięki czemu w kilka chwil można zamienić go w dodatkową powierzchnię do spania. Mebel ten ponadto ma opcję personalizacji obicia – w katalogu Wersal dostępne są różnego rodzaju tkaniny obiciowe, które spełnią oczekiwania bardzo wymagających osób.

Narożnik Plaza XL Wersal

Narożnik Plaza XL Wersal

Narożnik Plaza XL Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
385 cm
Wysokość
82/99 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Głębokość
216 cm
Wysokość nóżek
15 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska
Układ
Lewy
Układ
Prawy
Głębokość siedziska
62-88 cm
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty