.

.

NAROŻNIK CAMPO XL WERSAL

Pikowany narożnik Campo XL marki Wersal z elektrycznie wysuwanym siedziskiem; szer. 374 cm; wys. 78/101 cm; gł. 178/220 cm.

8 369,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Wysokiej jakości narożnik Campo XL Wersal w kształcie litery U to połączenie doskonałych walorów wizualnych, komfortu użytkowania i funkcjonalności. Jest to duży mebel tapicerowany, który ze względu na swoje gabaryty najlepiej odnajdzie się w większych salonach. Jego konstrukcja jest dość masywna, jednak nie przytłacza wnętrza dzięki atrakcyjnej wizualnie bryle, zaokrąglonym kształtom i lekkiemu podniesieniu na szerokich stopkach. Siedzisko tego narożnika jest bardzo obszerne, więc z pewnością będzie to mebel idealny dla większej rodziny, zapewniając dużą przestrzeń do wypoczynku – każdy znajdzie tu wygodne miejsce dla siebie. Narożnik posiada atrakcyjne przeszycia i subtelne pikowania na siedzisku, co prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Narożnik posiada regulację głębokości siedziska, a także regulowane zagłówki, co bardzo korzystnie wpływa na komfort codziennego użytkowania. Mebel został ponadto wykonany na bazie sprężyn falistych, dzięki czemu jest wytrzymały i bardzo wygodny.

Narożnik Campo XL Wersal

Narożnik Campo XL Wersal

Narożnik Campo XL Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
374 cm
Wysokość
78/101 cm
Wysokość siedziska
45 cm
Głębokość
220 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Głębokość siedziska
110-128 cm
Materiał nóżek
Stal chromowana

Polecane produkty