Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

Filtruj ofertę (3)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Wysokość

Od: 
Do: 

Szerokość

Od: 
Do: 

Głębokość

Od: 
Do: 

Cena

Od: 
Do: 

Stoły ogrodowe

-20%
5 820,80 zł 7 276,00 zł -20%
-20%
6 570,40 zł 8 213,00 zł -20%
-20%
4 656,80 zł 5 821,00 zł -20%
-20%
5 820,80 zł 7 276,00 zł -20%
Dostępny do 8 tygodni
-20%
6 570,40 zł 8 213,00 zł -20%
Dostępny do 8 tygodni
-20%
4 656,80 zł 5 821,00 zł -20%
Dostępny do 8 tygodni

Stoły ogrodowe

Stół ogrodowy to niezbędny mebel do przygotowania każdego garden party. Trudno wyobrazić sobie weekendowe barbecue w gronie rodziny lub przyjaciół bez dużego, solidnego drewnianego stołu do ogrodu, a z kolei mniejszy model będzie niezastąpiony do kameralnych spotkań towarzyskich przy kawie. A może masz ochotę urządzić podczas urlopu jadalnię pod chmurką, aby na tarasie spożywać śniadania, czy obiady z najbliższymi w prawdziwie wakacyjnym klimacie? Takie przyjemności umożliwi Ci tylko stół do ogrodu!

Stoły ogrodowe w rozmiarach dopasowanych do potrzeb

Wymagania użytkowników związane z wielkością blatu są bardzo zróżnicowane. Dlatego nasz asortyment obejmuje stoły ogrodowe w różnych rozmiarach. Standardowej wielkości blaty będą odpowiednie na co dzień, a z kolei długie ponad 2-metrowe sprawdzą się przy okazji odwiedzin sporej grupki gości. Jeśli ze względu na ograniczony metraż, nie możesz pozwolić sobie na wielki stół w domu, otwarta przestrzeń Cię nie ogranicza! Kompromisem pomiędzy dużym a małym stołem będzie stół ogrodowy rozkładany, którego blat możemy wydłużyć tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Drewniany stół ogrodowy – praktyczny i elegancki

Drewniany stół ogrodowy wydaje się najlepszym pomysłem spośród wszystkich modeli wykonanych z rozmaitych materiałów. Drewno jest surowcem pochodzącym z natury, a zatem w przeciwieństwie do tworzyw sztucznych doskonale wpisuje się w zewnętrzne aranżacje. Jest wyjątkowo wytrzymałe i trwałe, choć mało odporne na wilgoć, w związku z tym wymaga okresowej impregnacji i zabezpieczenia przed zamoknięciem, np. przez zastosowanie wodoszczelnych pokrowców, co jednak nie jest kłopotliwym zadaniem. Jego efektowny wygląd sprawia, że stoły ogrodowe drewniane trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających osób.

Zobacz przygotowane przez nas propozycje i wybierz stół ogrodowy, który w komfortowych warunkach pozwoli Ci cieszyć się wspólnym biesiadowaniem w kręgu bliskich osób!