Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

BIURKO DOVER 40 SZYNAKA MEBLE

Wygodne biurko Dover 40 marki Szynaka Meble; szer. 140 cm; wys. 77 cm; gł. 70 cm.

587,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Eleganckie biurko Dover 40 to propozycja do gustownie urządzonego domowego biura czy gabinetu. Biurko prezentuje się luksusowo, co jest między innymi zasługą jego pięknego koloru wiśni primavera, a także subtelnie zaokrąglonych frontów. Charakter całości podkreślają jasne uchwyty o lekko zaokrąglonej formie. Biurko posiada szeroki blat, ponadto zadbano również o miejsce do przechowywania rzeczy biurowych. Znajdziemy tutaj jedną szufladę podblatową, a także zamykaną drzwiczkami szafkę, w której znajdują się dwa poziomy na akcesoria biurowe. Biurko to będzie doskonale współgrać z innymi eleganckimi meblami z kolekcji Dover, ale również jako mebel samodzielny sprawdzi się bardzo dobrze.

Biurko Dover 40 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
140 cm
Wysokość
77 cm
Głębokość
70 cm
Ilość drzwiczek
1
Ilość półek
2
Ilość szuflad
1

Polecane produkty