Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

BIURKO VELVET 37 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Gustowne biurko Velvet 37 marki Szynaka Meble w kolorze dąb czarny; szer. 177 cm; wys. 78 cm; gł. 80 cm.

3 797,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Eleganckie biurko Velvet 37 Dąb czarny pasować będzie zarówno do biura, jak i gabinetu. Jego prezencja robi wrażenie na każdym – uwagę przykuwa nie tylko ciemny kolor dębu czarnego, ale również atrakcyjnie zaznaczony rysunek drewna. Charakter całości uzupełniają uchwyty metalowe w kolorze szampańskim. Biurko ma dość masywną konstrukcję – jest duże i posiada obszerny blat, który pomieści nie tylko komputer, ale i dokumenty. Z prawej strony miejsca na krzesło znajdują się pojedyncze drzwi, za którymi schowane są dwa poziomy na rzeczy biurowe. Z lewej strony natomiast są trzy szuflady, które pomieszczą dodatkowe akcesoria biurowe. Bardzo praktycznym dodatkiem jest także gniazdo zasilające.

Biurko Velvet 37 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
177 cm
Wysokość
78 cm
Głębokość
80 cm
Fronty
Lite drewno dębowe z elementami szropowanymi (dąb lity łupany i szczotkowany), szkło hartowane - bezbarwne
Korpus
Płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej ; wew.: płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
1
Ilość półek
2
Ilość szuflad
3
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty