Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

BIURKO B-2 NARVIK HALMAR DĄB SONOMA-BIAŁY

Białe biurko B-2 Narvik marki Halmar z blatem w kolorze dębu sonoma; szer. 84 cm; wys. 142 cm; gł. 46 cm.

299,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nowoczesne biurko B-2 Narvik Halmar w wybarwieniu dąb sonoma i białym sprawdzi się bardzo dobrze w różnorodnie zaaranżowanych wnętrzach. Mebel jest dosuwany do ściany i nie zajmuje dużo miejsca, więc będzie praktycznym rozwiązaniem również do niewielkich pomieszczeń, gdzie liczy się każdy cm2 powierzchni użytkowej. Biurko B-2 Narvik Halmar posiada stelaż ze stali malowanej proszkowo na kolor biały. Rurkowy stelaż jest wysoki i stanowi podparcie zarówno dla blatu, jak i dla półeczek, które znajdują się nad blatem. Opiera się na praktycznych stopkach, więc nie niszczy powierzchni podłogi. Blat i półki biurka B-2 Narvik firmy Halmar wykonane są natomiast z okleinowanej płyty meblowej i mają bardzo modny kolor dębu sonoma.

Biurko B-2 Narvik Halmar białe


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
84 cm
Wysokość
142 cm
Głębokość
46 cm
Materiał
Stal malowana proszkowo
Kolor
Dąb sonoma
Kolor
Biel
Blat
Płyta meblowa okleinowana

Polecane produkty