Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA WENECJA 07 SZYNAKA MEBLE

Nowoczesna komoda Wenecja 07 marki Szynaka Meble; szer. 80 cm; wys. 104 cm; gł. 38 cm.

424,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Praktyczna komoda Wenecja 07 to mebel z 4 szufladami, który bardzo dobrze odnajdzie się nie tylko w sypialni, ale również w wielu innych pomieszczeniach. Komoda wykonana jest z solidnej płyty meblowej, która wyróżnia się wytrzymałością i trwałością, więc jest to wybór na lata. Znajdziemy tu 4 pojemne szuflady na odzież lub innego rodzaju wyposażenie – front jednej z nich ma kolor dąb sonoma, a pozostała część konstrukcji utrzymana jest w kolorze biały mat. Lekkości bryle dodają niewielkie czarne stopki. Jest to jeden z tych mebli, które bez trudu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób, gdyż łączy w sobie cenne walory wizualne, dużą pojemność i funkcjonalność, a także wytrzymałość.

Komoda Wenecja 07 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
80 cm
Wysokość
104 cm
Głębokość
38 cm
Fronty
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym orz kolorze uni
Korpus
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni
Ilość szuflad
4
Kolor
Dąb sonoma / biały mat

Polecane produkty