Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA DESJO 04 SZYNAKA MEBLE

Pojemna 2-drzwiowa komoda Desjo 04 marki Szynaka Meble; szer. 118 cm; wys. 148 cm; gł. 42 cm.

1 080,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Nowoczesna komoda Desjo 04 to prosty design i funkcjonalność, a także styl. Tego typu mebel zwraca na siebie uwagę, jednak nie przytłacza pomieszczenia i nie wychodzi przed szereg. Komoda jest dwudrzwiowa, a zamiast tradycyjnych uchwytów posiada specjalne wgłębienia (poduchwyty), dodające jej charakteru. Opiera się na stopkach, dzięki którym nie wygląda masywnie. Kolorystyka dębu san remo i dekor imitujący usłojenie sprawiają, że mebel ten doskonale się prezentuje zarówno w salonie, jak i w sypialni oraz innych wnętrzach. Jest to ponadto komoda bardzo praktyczna i pojemna. Wewnątrz skrywa bardzo dużo półek, dających aż 10 wnęk do przechowywania, które ułatwiają utrzymanie rzeczy w porządku.

Komoda Desjo 04 Szynaka Meble

Komoda Desjo 04 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
118 cm
Wysokość
148 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Listwa ozdobna wykonana z płyty meblowej MDF, płyta meblowa foiowana w dekorze drewnopodobnym
Korpus
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
10
Kolor
Dąb sanremo 3D / brąz uni

Polecane produkty