Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA DESJO 10 SZYNAKA MEBLE

Elegancka komoda Desjo 10 marki Szynaka Meble; szer. 170 cm; wys. 93 cm; gł. 42 cm.

933,30 zł
1 098,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 098,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Elegancka komoda Desjo 10 będzie bardzo dobrze pasować nie tylko do przedpokoju, ale również do sypialni, a nawet do pokoju dziennego, zależnie od planowanej aranżacji i potrzeb domowników. Jest to komoda 2-drzwiowa (za każdymi drzwiczkami znajdują się po 3 poziomy do przechowywania rzeczy domowników) z 4 pojemnymi szufladami po środku. Konstrukcja opiera się na niewielkich stopkach, które dodają jej lekkości. Nie znajdziemy tu tradycyjnych uchwytów, tylko charakterystyczne dla mebli z tej kolekcji poduchwyty, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i wygodne w użytkowaniu. Jasna kolorystyka dębu san remo oraz nowoczesna bryła sprawiają, że komodę łatwo można wpisać w różne aranżacje.

Komoda Desjo 10 Szynaka Meble

Komoda Desjo 10 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
170 cm
Wysokość
93 cm
Głębokość
42 cm
Liczba drzwiczek
2
Liczba półek
6
Liczba szuflad
4

Polecane produkty