Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA RIVA 04 SZYNAKA MEBLE

Funkcjonalna komoda Riva 04 marki Szynaka Meble; szer. 79 cm; wys. 108 cm; gł. 40 cm.

1 301,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Nowoczesna komoda Riva 04 to mebel gustowny, który pasować będzie do dziecięcego pokoju oraz pokoju nastolatka, bez względu na płeć, ponadto sprawdzi się również w innych wnętrzach. Komoda jest jednodrzwiowa – za zamkniętymi drzwiczkami dostępne są 4 poziomy do przechowywania rzeczy. Druga cześć komody to natomiast 3 szuflady na górze oraz dwa poziomy otwarte na dole. Uwagę przykuwają również ozdobne uchwyty - są one duże, okrągłe i drewniane, co dodaje konstrukcji charakteru. Cała bryła opiera się na szerokich i niskich stopkach w kolorze srebrnym, przez co wydaje się lżejsza i mniej masywna. Połączono tu kolory: czarny, dąb riviera i biały, co prezentuje się bardzo oryginalnie i ciekawie.

Komoda Riva 04 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
79 cm
Wysokość
108 cm
Głębokość
40 cm
Fronty
Płyta meblowa laminowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni
Korpus
Płyta meblowa laminowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni
Ilość drzwiczek
1
Ilość półek
6
Ilość szuflad
3
Kolor
Czarny mat / dąb riviera / biały

Polecane produkty