Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA LIVORNO 45 SZYNAKA MEBLE DĄB WOTAN-BIAŁY MAT

Nowoczesna komoda Livorno 45 marki Szynaka Meble; szer. 150 cm; wys. 90 cm; gł. 38 cm.

1 510,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Nietuzinkowa komoda Livorno 45 Dąb wotan-biały mat należy do mebli, które zwracają na siebie uwagę i robią niesamowite wrażenie, a przy tym są maksymalnie funkcjonalne, praktyczne i solidne. Dzięki odważnemu połączeniu koloru dębu wotan z kolorem białym na pierwszy plan wysuwa się wyraźny rysunek drewna. Efekt ten dodatkowo podkreślają ciekawe uchwyty. Mebel został wykonany z solidnej płyty meblowej – jest dwudrzwiowy i posiada 4 szuflady na środku. Dzięki swojej dużej pojemności będzie idealny do przechowywania odzieży oraz innego typu akcesoriów. Odważna kolorystyka i nowoczesny design sprawiają, że komoda będzie prezentować się bardzo atrakcyjnie w wielu różnych nowoczesnych aranżacjach.

Komoda Livorno 45 Szynaka Meble dąb wontan-biały mat

Komoda Livorno 45 Szynaka Meble dąb wontan-biały mat

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
150 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
38 cm
Fronty
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym i kolorze uni
Korpus
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
2
Ilość szuflad
4

Polecane produkty