Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA DOVER 11 SZYNAKA MEBLE

Gustowna 2-drzwiowa komoda Dover 11 marki Szynaka Meble; szer. 100 cm; wys. 89 cm; gł. 42 cm.

754,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Elegancka i funkcjonalna komoda Dover 11 to propozycja do eleganckiego salonu i sypialni, ale również do innych wnętrz. Jest to mebel prezentujący się luksusowo, który spełni najbardziej wygórowane oczekiwania. Komoda zwraca uwagę swoją klasyczną bryłą oraz zaokrąglonymi lekko frontami, ponadto jej kolor wiśni primavera robi wrażenie i wprowadza do pomieszczenia ciepły klimat. Charakter całości podkreślają atrakcyjne uchwyty w kolorze srebrnym. Jest to komoda 2-drzwiowa z 4 półkami oraz 2 szufladami, więc do jej licznych zalet należy nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także funkcjonalność i pojemność. Należy wspomnieć także o jej wytrzymałości, co jest zasługą bardzo precyzyjnego wykonania.

Komoda Dover 11 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
100 cm
Wysokość
89 cm
Głębokość
42 cm
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
4
Ilość szuflad
2

Polecane produkty