Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA DOVER 16 SZYNAKA MEBLE

Pojemna komoda Dover 16 marki Szynaka Meble; szer. 100 cm; wys. 130 cm; gł. 36 cm.

870,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Gustowna komoda Dover 16 z barkiem to mebel, który przyciąga uwagę i robi wrażenie na każdym. Komoda jest 3-drzwiowa i posiada 6 pojemnych półek, ponadto znajduje się w niej również jedna szuflada. Część półek jest zakrytych drewnianymi frontami drzwiczek, natomiast jedne z drzwiczek posiadają efektowne przeszklenie z wytrzymałego szkła hartowanego, które będzie idealne do ekspozycji na szklanych półkach atrakcyjnej zastawy, szkła czy innych rzeczy. Jest to również komoda bardzo ciekawa wizualnie. Już sam jej kolor wiśni primavera prezentuje się bardzo okazale, co w połączeniu z klasyczną formą, lekko zaokrąglonymi frontami i uchwytami w kolorze srebrnym daje bardzo atrakcyjny efekt.

Komoda Dover 16 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
100 cm
Wysokość
130 cm
Głębokość
36 cm
Liczba drzwiczek
3
Liczba półek
6
Liczba szuflad
1

Polecane produkty