Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA KAMA 45 SZYNAKA MEBLE

Praktyczna 2-drzwiowa komoda Kama 45 marki Szynaka Meble; szer. 151 cm; wys. 86 cm; gł. 40 cm.

1 184,90 zł
1 394,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 394,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Dwudrzwiowa komoda Kama 45 z trzema szufladami to prosta bryła i wysoka funkcjonalność, które docenią najbardziej wymagający użytkownicy. Mebel ten pasować będzie do wnętrz nowoczesnych, stając się ich atrakcyjną ozdobą i cennym detalem dostarczającym wiele miejsca do przechowywania. Komoda ma kolor dębu camargue, natomiast wewnątrz dominuje kolor czarny mat, co stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Komoda jest dwudrzwiowa – za każdymi z drzwi znajdują się po dwa poziomy na rzeczy. W środkowej części mebla znajdują się ponadto trzy szuflady - dwie głębsze i jedna mniejsza. Nowoczesny design komody podkreślają ponadto ozdobne przecięcia frontów, a także dość nietypowe uchwyty metalowe.

Komoda Kama 45 Szynaka Meble

Komoda Kama 45 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
151 cm
Wysokość
86 cm
Głębokość
40 cm
Materiał
Płyta meblowa foliowana
Liczba drzwiczek
2
Liczba półek
4
Liczba szuflad
3
Kolor
Czarny
Kolor
Dąb camargue

Polecane produkty