Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA SELENE 7 SZYNAKA MEBLE

Stylowa komoda Selene 7 marki Szynaka Meble; szer. 100 cm; wys. 119 cm; gł. 40 cm.

670,65 zł
789,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 789,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Biała komoda Selene 7 w wysokim połysku to mebel, obok którego ciężko przejść obojętnie. Prezentuje się bardzo stylowo, ponadto rozświetla pomieszczenie i sprawia, że wygląda ono na większe. Komoda sprawdzi się doskonale w pokoju dziecięcym, bez względu na płeć dziecka, ponadto pasować będzie również do salonu, sypialni, jadalni, a nawet do gabinetu. Jest bardzo precyzyjnie wykonana i posiada atrakcyjne poduchwyty, a jej prosta bryła opiera się na niewielkich białych stopkach. Komoda jest dwudrzwiowa – wyższe drzwiczki skrywają trzy pojemne poziomy, natomiast niższe – dwa poziomy. Do dyspozycji użytkownika są tutaj ponadto dwie szuflady, które także pomieszczą wiele różnych akcesoriów.

Komoda Selene 7 Szynaka Meble


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
100 cm
Wysokość
119 cm
Głębokość
40 cm
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Materiał
Płyta meblowa foliowana
Liczba drzwiczek
2
Liczba półek
5
Liczba szuflad
2
Kolor
Biel

Polecane produkty