.

.

KOMODA PORTI 45 SZYNAKA MEBLE DĄB CZEKOLADOWY

Praktyczna 3-drzwiowa komoda Porti 45 marki Szynaka Meble w kolorze dębu czekoladowego; szer. 160 cm; wys. 90 cm; gł. 42 cm.

3 041,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Elegancka Komoda Porti 45 Dąb czekoladowy to praktyczny mebel wyróżniający się stylem i kunsztownie zdobionymi akcentami. Pasować będzie zarówno do salonu, jak i do sypialni oraz jadalni. Jest to unikalnie prezentujący się kredens trzydrzwiowy z ozdobnymi uchwytami metalowymi w kolorze szampańskim. Wewnątrz znajduje się aż sześć poziomów do przechowywania rzeczy – trzy niższe na górze oraz trzy wyższe na dole. Komoda ma kolor dębu czekoladowego, a jej konstrukcja opiera się na czarnym cokole. Fronty drzwiczek posiadają subtelne segmentowe przecięcia, ponadto uwagę przyciąga ozdobne ryflowanie. Wyjątkowość konstrukcji podkreślają kontrastujące akcenty ze szkła hartowanego w kolorze czarnym.

Komoda Porti 45 Szynaka Meble dąb czekoladowy


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
160 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
42 cm
Materiał
Płyta meblowa okleinowana
Materiał
Płyta MDF
Materiał
Drewno lite dębowe
Materiał
Szkło
Liczba drzwiczek
3
Liczba półek
6
Kolor
Dąb czekoladowy

Polecane produkty