Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

BUFET VELVET 48 SZYNAKA MEBLE DĄB RUSTICAL

Elegancki bufet Velvet 48 marki Szynaka Meble w kolorze dąb rustical; szer. 161 cm; wys. 135 cm; gł. 42 cm.

4 999,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Prestiżowo prezentujący się bufet Velvet 48 Dąb rustical pasować będzie do salonu urządzonego z klasą, a także do gustownie zaaranżowanej jadalni. Mebel wykonany jest z solidnych materiałów naturalnych, dzięki czemu wyróżnia się ponadprzeciętną wytrzymałością. Bufet posiada atrakcyjny barek, a także przestrzeń przeszkloną, która będzie idealna do ekspozycji szkła, ozdób i dekoracji. Znajdują się tu także drzwiczki pełne, a za nimi mnóstwo półek do przechowywania rzeczy. Na uwagę zasługuje ciepły kolor dębu rustical, który zestawiono z ramami przeszkleń oraz metalowymi uchwytami w kolorze szampańskim, co prezentuje się elegancko i stylowo. Drewniany element dekoracyjny oświetlono subtelnie.

Bufet Velvet 48 Szynaka Meble dąb rustical


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
161 cm
Wysokość
135 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno dębowe z elementami szropowanymi (dąb lity łupany i szczotkowany), szkło hartowane - bezbarwne
Korpus
Zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej; wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
6
Ilość półek
9
Kolor
Dąb rustical

Polecane produkty