Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

BUFET VELVET 48 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Gustowny bufet Velvet 48 marki Szynaka Meble w kolorze czarnego dębu; szer. 161 cm; wys. 135 cm; gł. 42 cm.

4 999,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Wyrafinowana prezencja, jaką posiada bufet Velvet 48 w kolorze dębu czarnego przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych, eleganckich i niebanalnych zarazem mebli. Tego typu konstrukcja wpisze się zarówno w aranżację salonu, jak i jadalni, gdzie stanie się nie tylko dodatkiem funkcjonalnym, ale i cenną ozdobą. Bufet posiada atrakcyjne przeszklenia, które tworzą strefę ekspozycyjną, ponadto posiada również fronty zabudowane, więc sprawdzi się do przechowywania rzeczy, które niekoniecznie mają być widoczne dla gości. Ciemny kolor dębu czarnego zestawiono tu z jasnym odcieniem uchwytów i ram przeszklenia, co prezentuje się bardzo okazale, podobnie jak podświetlony element dekoracyjny z drewna.

Bufet Velvet 48 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
161 cm
Wysokość
135 cm
Głębokość
42 cm
Ilość drzwiczek
6
Ilość półek
9
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty