Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Komoda 2346 Wzgórze Solidwood

KOMODA 2226 WZGÓRZE SOLIDWOOD

Meble z drewna dębowego; szer. 158,5 cm; wys. 82 cm; gł. 40 cm.

4 010,00 zł
Ilość
Dostępny do 4 tygodni

Komoda 2226 z kolekcji Wzgórze zachwyca udanym połączeniem materiałów. Fronty komody zostały wykonane z litego drewna dębowego, natomiast jej korpus i blat wykonane są z forniru dębowego. Całość oczywiście została odpowiednio zabezpieczona przez olejowanie i woskowanie. Komoda posiada 3 szuflady z funkcją samodomyku oraz przemyślane drzwiczki, w których zastosowano praktyczną funkcję spowalniania domyku. Nogi płozowe komody wykonane są ze stali w kolorze czarnym, dzięki czemu mebel wygląda nowocześnie i elegancko. Mebel sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w gabinecie, jadalni czy sypialni.

Aranzacja Wzgórze Solidwood

Komoda 2346 Wzgórze Solidwood


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
158,5 cm
Wysokość
82 cm
Głębokość
40 cm
Materiał
Drewno
Stan produktu
Zmontowane

Być może spodoba Ci się także

Polecane produkty