Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA AXEL AX-4 BOG-FRAN

Elegancka komoda Axel AX-4 marki BOG-FRAN; szer. 98,5 cm; wys. 90 cm; gł. 41,5 cm.

738,00 zł
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Podstawową zaletą komody AX-4 jest wygoda przechowywania. Mebel w swojej prostej stylistyce i uniwersalnej formie, sprawdzi się w pomieszczeniach o różnej funkcji. Może być wykorzystany m.in. w salonie, jadalni, korytarzu, sypialni. Składa się z dwóch szuflad i szafek poniżej. Całość domykają jasne, błyszczące fronty w delikatnym kontraście z korpusem w kolorze tuja/dąb latte. Do zaaranżowania pozostaje również blat komody, jako dobre miejsce dla lampy, wazonu z kwiatami, czy innych dodatków. Mebel wpasuje się we wnętrza w stylu skandynawskim, minimalistycznym i nowoczesnym, a przy bogatszej aranżacji, również w bardziej klasyczne przestrzenie.

Komoda AXEL AX-4 Bog-fran

Komoda AXEL AX-4 Bog-fran

Komoda AXEL AX-4 Bog-fran

Komoda AXEL AX-4 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
98,5 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
41,5 cm
Fronty
Płyta MDF pokryta folią PCV
Korpus
Płyta laminowana
Ilość drzwiczek
2
Ilość szuflad
2
Kolor
Korpus: tuja/dąb latte + fronty: jaśmin połysk

Polecane produkty