Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KREDENS AXEL AX-7 BOG-FRAN

Elegancki kredens Axel AX-7 marki BOG-FRAN; szer. 144,5 cm; wys. 104,5 cm; gł. 41,5 cm.

1 226,00 zł
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Kredens AX-7 będący częścią kolekcji AXEL to połączenie praktycznej funkcjonalności z dekoracyjnymi elementami. Korpus mebla wykończony laminatem o jasnym wzorze drewna mieści w sobie zarówno szklane półki (opcjonalnie podświetlane), jak i użyteczne szuflady. To świetne miejsce do przechowywania elementów atrakcyjnych wizualnie oraz tych, które dobrze schować za pełnym frontem mebla. Fronty odróżniają się od korpusu jednolitym błyszczącym kolorem jaśmin dobrze rozjaśniającym wnętrze. Ich subtelne uchwyty nie rzucają się w oczy, a całość dobrze współgra nie tylko z minimalistycznym stylem.

Kredens AXEL AX-7 Bog-fran

Kredens AXEL AX-7 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
144,5 cm
Wysokość
104,5 cm
Głębokość
41,5 cm
Fronty
Płyta MDF pokryta folią PCV
Korpus
Płyta laminowana
Ilość drzwiczek
4
Ilość szuflad
1
Kolor
Korpus: tuja/dąb latte + fronty: jaśmin połysk

Polecane produkty