Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA AYGO AG-1 BOG-FRAN

Nowoczesna komoda Aygo AG-1 marki BOG-FRAN; szer. 83,1 cm; wys. 84,1 cm; gł. 39,6 cm.

439,00 zł
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Komoda AG-1 z systemu Aygo producenta Bog Fran to wyjątkowo ciekawa pozycja, która bardzo dobrze sprawdzi się w nowoczesnym salonie lub pokoju młodzieżowym. Ten praktyczny mebel jest wyposażony w trzy pojemne szuflady o drewnianych uchwytach, które wykończono w osobnych kolorach: buk piaskowy, biały oraz peltro. Różnorodna kolorystyka zwraca uwagę oraz podkreśla charakter całości. Ta praktyczna komoda została wykonana z najwyżej jakości materiałów, co zapewnia trwałość na lata. Szczególnie polecana jest w zestawie z półką wiszącą AYGO AG-8, która umieszczona nad komodą gwarantuje świetne zagospodarowanie wnętrza.

Komoda AYGO AG-1 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
83,1 cm
Wysokość
84,1 cm
Głębokość
39,6 cm
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Ilość szuflad
3
Kolor
Korpus: buk piaskowy, front: biały/peltro/buk piaskowy

Polecane produkty