Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KREDENS YORK Y-4 BOG-FRAN

Przeszklony kredens YORK Y-4 marki BOG-FRAN; szer. 91 cm; wys. 147 cm; gł. 39,5 cm.

910,00 zł
Ilość
Dostępny do 3-5 dni roboczych

Kredens YORK Y-4 producenta mebli Bog-Fran to atrakcyjna i praktyczna propozycja dedykowana do salonu lub pokoju dziennego. Mebel składa się z dwóch, częściowo przeszklonych frontów, które pozwolą na ekspozycję ramek ze zdjęciami lub elementów zastawy, a zamykana szafka w dolnej części kredensu zapewnia dodatkowe miejsce. Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej i szkła hartowanego gwarantuje wytrzymałość i trwałość na lata, a eleganckie wykończenie w odcieniu dąb grandson i grafit zwraca uwagę i wnosi do wnętrza sporo uroku. Kredens można dodatkowo wyposażyć w oświetlenie LED o ciepłej białej barwie, które nada wnętrzu wyjątkowego klimatu.

Kredens YORK Y-4 Bog-fran

Kredens YORK Y-4 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
91 cm
Wysokość
147 cm
Głębokość
39,5 cm
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Ilość drzwiczek
4
Kolor
Korpus: dąb grandson, fronty: dąb grandson / grafit

Polecane produkty