Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KRZESŁO ARCHER PAGED

Minimalistyczne krzesło Archer marki Paged z możliwością sztaplowania; szer. 53,5 cm; wys. 78 cm; gł. 52 cm.

1 659,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę

Wybarwienie drewna:

Wskaż wybarwienie drewna
Wybarwienie
Tkanina
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

ARCHER to krzesło o zgrabnej i płynnej fizjonomii. Jego oparcie w kształcie łuku świetnie komponuje się z kanciastymi nogami. Dzięki wyprofilowaniu zapewnia doskonały komfort siedzenia. Jak wszystkie krzesła marki Paged, ARCHER również jest dostępne w różnych wybarwieniach drewna i w różnych rodzajach i barwach tkaniny obiciowej. Tak szeroki wachlarz możliwości sprawia, że każdy dopasuje mebel do aranżacji, jaką pragnie stworzyć. Materiały, z których wykonano krzesło: dąb i wysokogatunkowe tkaniny, sprawiają, że posłuży ono przez wiele lat, nie tracąc swoich właściwości estetycznych i funkcjonalnych.

Krzesło Archer Paged

Krzesło Archer Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
53,5 cm
Wysokość
78 cm
Głębokość
52 cm
Materiał
Drewno
Wysokość siedziska
50 cm

Polecane produkty