Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KRZESŁO LINK PAGED

Minimalistyczne krzesło Link marki Paged wykonane z drewna dębowego; szer. 50 cm; wys. 84 cm; gł. 54 cm.

762,00 zł

Wybarwienie drewna:

Wskaż wybarwienie drewna
Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Drewniany Fotel Link z kolekcji Paged to największa klasyka z występujących klasyk. Surowość mebla, a jednocześnie jego nowoczesne akcenty tworzą model perfekcyjny. Wygodne siedzisko oraz odpowiednio wyprofilowane podłokietniki znacznie podnoszą komfort korzystania z fotela. Model występuje w wielu wybarwieniach dębu, dlatego z łatwością można dopasować go do aranżowanych pomieszczeń. Dla osób lubiących bardziej miękkie siedziska, świetnym rozwiązaniem będzie stylowa poduszka, pasująca do wymiarów fotela. Dzięki temu stanie się ona nie tylko elementem zapewniającym wygodę, ale i dodającym przestrzeni ozdobnych akcentów.

Fotel Link Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
50 cm
Wysokość
84 cm
Głębokość
54 cm
Materiał
Drewno
Wysokość siedziska
46 cm

Polecane produkty