Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

HOKER H-TUK W PAGED

Praktyczny hoker H-Tuk W marki Paged dostępny w wielu wersjach kolorystycznych; szer. 55 cm; wys. 100 cm; gł. 53 cm.

1 500,80 zł
1 876,00 zł
Oszczędź 20%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 876,00 zł.

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę

Wybarwienie drewna:

Wskaż wybarwienie drewna
Wybarwienie
Tkanina
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Wygodne oraz stabilne krzesło barowe najlepiej sprawdzi się w restauracyjnych wnętrzach. Będzie ono również odpowiednie do wysokich blatów, znajdujących się w domach lub biurach, gdzie zagospodarowano miejsce na spożywanie posiłków. Hoker wykonano z solidnych i trwałych materiałów, dlatego pozostanie w dobrej kondycji przez długi czas. Połączenie eleganckiej tkaniny z surowością drewna sprawia, że mebel odnajdzie się w wielu stylach urządzania pomieszczeń. Dodatkowo w dolnej części krzesła znajduje się czarny element, który odpowiada za wygodę korzystania z mebla oraz jego odpowiednią stabilność.

Hoker H-Tuk W Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
55 cm
Wysokość
100 cm
Wysokość siedziska
76 cm
Głębokość
53 cm
Materiał
Drewno

Polecane produkty