Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KRZESŁO K147 HALMAR JASNY POPIELATY

Nowoczesne krzesło K147 marki Halmar obite popielatą skórą ekologiczną; szer. 42 cm; wys. 101 cm; gł. 55 cm.

305,00 zł
359,00 zł
Oszczędź 54,00 zł
Ilość

Odpowiednio wyprofilowane krzesło to perfekcyjny mebel do wielu domowych, biurowych i restauracyjnych pomieszczeń. Model K147 sprawdzi się także w eleganckiej poczekalni, której doda odrobiny luksusu oraz salonowości. Wierzchnia warstwa fotela została wykonana ze skóry ekologicznej, przeszytej solidnymi nićmi, przez co mebel jest nie tylko trwały, ale i reprezentatywny. Podstawę krzesła stworzono z kolei ze stali chromowanej, dlatego pozostanie ono w dobrym stanie przez długi czas. Mebel najlepiej sprawdzi się w połączeniu z pokaźnym stołem lub niewielkim stolikiem, przeznaczonym na książki czy gazety.

Krzesło K147 Halmar jasny popielaty


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
42 cm
Wysokość
101 cm
Głębokość
55 cm
Materiał
Stal chromowana
Materiał
Eco skóra
Kolor
Popielaty
Wysokość siedziska
48 cm

Polecane produkty