Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KRZESŁO OGRODOWE BREVA PAGED

Drewniane krzesło ogrodowe Breva marki Paged o szczebelkowej konstrukcji; szer. 48,5 cm; wys. 90 cm; gł. 57,4 cm.

1 553,00 zł

Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Krzesło BREVA to mebel przeznaczony do użytku zewnętrznego: na tarasie, balkonie lub w ogrodzie. Wykonane zostało z drewna bukowego z widocznym usłojeniem. Jego wybarwienie można wybrać spośród kilku dostępnych wariantów kolorystycznych. Wyróżnia się prostą, ale oryginalną falisto-kanciastą konstrukcją. Szczebelkowa budowa siedziska i oparcia zapewnia zapewnia przepływ powietrza. Dla większej wygody użytkowania do krzesła Breva dokupić można dopasowaną poduchę oraz pokrowiec, który zabezpiecza przed wilgocią. Dla utrzymania pierwotnego wyglądu i maksymalnej trwałości zaleca się impregnację krzesła Breva przynajmniej raz w roku i przechowywanie pod zadaszeniem.

Krzesło ogrodowe Breva Paged

Krzesło ogrodowe Breva Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
48,5 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
57,4 cm
Materiał
Drewno
Wysokość siedziska
43 cm

Polecane produkty