Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KRZESŁO K467 HALMAR DĄB NATURALNY-CIEMNY POPIELATY

Minimalistyczne krzesło K467 marki Halmar w kolorze dąb naturalny-ciemnopopielaty; szer. 47 cm; wys. 81 cm; gł. 57 cm.

483,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Eleganckie krzesło K467 Halmar w kolorze dąb naturalny i ciemny popielaty to ciekawie prezentujący się mebel, który doskonale sprawdzi się w kuchni oraz w jadalni. Prezentowane krzesło K467 Halmar pasować będzie do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach, a także do wnętrz o różnej kolorystyce. Uniwersalne krzesło K467 Halmar wykonane zostało z dobrej pod względem jakości sklejki giętej w kolorze dębu naturalnego oraz modnej i wytrzymałej tkaniny w kolorze ciemny popiel. Cztery nogi mebla rozstawione nieco poza stelaż mebla wykonane zostały natomiast ze stali malowanej proszkowo w kolorze czarnym, która jest odporna na korozję i niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawia, że produkt posłuży użytkownikom przez długi czas, pełniąc zarówno funkcje użytkowe, jak i ozdobne – docenią go nie tylko domownicy, ale też zapraszani goście. Wymiary prezentowanego krzesła to 47 x 57 x 81 x 46 cm.

Krzesło K467 marki Halmar w kolorze dąb naturalny ciemny popielaty


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
46 cm
Wysokość
81 cm
Głębokość
57 cm
Materiał
Stal malowana proszkowo
Materiał
Tkanina
Kolor
Dąb naturalny
Kolor
Ciemny popiel

Polecane produkty