Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KRZESŁO CORSO PAGED

Funkcjonalne krzesło Corso marki Paged z uchwytem w górnej części oparcia; szer. 42 cm; wys. 95 cm; gł. 59 cm.

749,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę

Wybarwienie drewna:

Wskaż wybarwienie drewna
Wybarwienie
Tkanina
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Krzesło Corso producenta mebli Paged zachwyca gustownym połączeniem klasycznej elegancji i praktycznego designu. Mebel świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie stołu w jadalni lub salonie zaaranżowanej w klasycznym stylu. Przestronne wygodne siedzisko pokryte jest przyjemną w dotyku i łatwą do utrzymania w czystości tapicerką. Konstrukcję dopełniono solidnym i komfortowym oparciem. Warto wspomnieć o znajdującym się w górnej części oparcia praktycznym uchwycie, który ułatwia przenoszenie mebla. Dostępność kilku wersji kolorystycznych pozwala na dobranie produktu według indywidualnych preferencji i gustu.

Krzesło Corso Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
42 cm
Wysokość
95 cm
Wysokość siedziska
49 cm
Głębokość
59 cm
Materiał
Drewno

Polecane produkty