Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁAWKA VELVA HALMAR POPIELATY-ZŁOTY

Oparta na złotych nóżkach ławka Velva marki Halmar z siedziskiem w kolorze popielatym; szer. 78 cm; wys. 37 cm; gł. 42 cm.

312,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


Nowoczesna ławka w dwóch kolorach to idealne siedzisko, podnóżek lub pojemnik na przedmioty codziennego użytku. Mebel spełnia wszystkie te funkcje, więc jest bardzo praktyczny, a przy tym i dekoracyjny. Miękka tkanina w uniwersalnym kolorze sprawia, że ławka odnajdzie się w wielu rodzajach pomieszczeń. Najlepiej jednak sprawdzi się w domowym korytarzu, salonie czy nawet w przestrzeni biurowej. Gustowności dodają złote nóżki, wykonane ze stali chromowanej. Ponadto jakościowe materiały zastosowane podczas produkcji mebla, świadczą o jego przydatności przez długi czas.

Ławka Velva Halmar popielaty-złoty


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
78 cm
Wysokość
37 cm
Głębokość
42 cm
Materiał
Tkanina
Kolor
Popielaty
Informacje dodatkowe
Siedzisko ze schowkiem
Materiał nóżek
Metal

Polecane produkty