Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PODUCHA DO FOTELA TIVANO PAGED

Wygodna poducha do fotela ogrodowego Tivano marki Paged; grubość: 4 cm.

313,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Odporna poducha do fotela Tivano z kolekcji Paged to swoiste dopełnienie przestrzeni wypoczynkowej w ogrodzie. Poducha jest akcesorium, które dodaje nie tylko komfortu solidnemu fotelowi, ale i zwiększa poziom dekoracyjności mebla. Tkanina, z jakiej wykonano poduchę, jest odporna na płyny oraz łatwa w czyszczeniu, dlatego pozostanie w dobrej kondycji przez długi czas. Należy jednak pamiętać, aby model nie pozostawał długotrwale na deszczu lub nie doświadczał podlewania wodą podczas prac ogrodowych. Działania te mogą szkodliwie zadziałać na strukturę materiału, co w rezultacie spowoduje jego trwałe uszkodzenia.

Poducha do fotela Tivano Paged

Poducha do fotela Tivano Paged

Poducha do fotela Tivano Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Materiał
poszycie 100% olefin

Polecane produkty