Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STELAŻ Z PODNOŚNIKIEM I DNEM PORTI 77 SZYNAKA MEBLE

Wytrzymały stelaż z podnośnikiem i dnem Porti 77 marki Szynaka Meble; szer. 158 cm; wys. 5 cm; gł. 200 cm.

1 136,45 zł
1 337,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 337,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Solidny stelaż z podnośnikiem i dnem Porti 77 to opcja dodatkowa, która dedykowana jest do łóżka sypialnianego Porti typ 76. Stelaż ma 200 cm głębokości oraz 158 cm szerokości, więc pasuje do łóżka idealnie i jednocześnie zapewnia domownikom dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy, co jest cennym rozwiązaniem zwłaszcza w niewielkiej sypialni, gdzie każdy cm2 powierzchni jest na wagę złota. Stelaż posiada wysokiej jakości podnośniki, dzięki czemu można w łatwy i szybki sposób (bez nadmiernego użycia siły) dostać się do skrzyni z przechowywanymi rzeczami, natomiast znajdujące się w zestawie dno umożliwia zamknięcie akcesoriów, które są w niej przechowywane (w tym np. pościeli i poduszek).

Taboret Porti 81 Szynaka Meble dąb antyczny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
158 cm
Wysokość
5 cm
Głębokość
200 cm

Polecane produkty