Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

TABORET PORTI 81 SZYNAKA MEBLE DĄB ANTYCZNY

Klasyczny taboret Porti 81 marki Szynaka Meble; szer. 60 cm; wys. 46 cm; gł. 36 cm.

790,50 zł
930,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 930,00 zł.

Kolor siedziska
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Stylowy taboret Porti 81 Dąb antyczny to element bardzo dobrze pasujący do gustownej toaletki z tej samej kolekcji, aczkolwiek również jako siedzisko samodzielne bez wątpienia będzie bardzo praktycznym dodatkiem w sypialni czy pokoju dziennym. Mebel posiada bardzo trwałą konstrukcję z litego drewna oraz płyty meblowej - wytrzyma obciążenie do 80 kg. Taboret jest ponadto bardzo elegancki, a przy tym komfortowy, co jest zasługą m.in. jego miękkiego siedziska, które obite jest wysokiej jakości materiałem w kolorze Carabu HP 60 (biały) lub Carabu 33 (czarny). Ciemny kolor dębu antycznego z widocznym rysunkiem drewna doskonale współgra z tkaniną obicia, tworząc niepowtarzalny efekt wizualny.

Taboret Porti 81 Szynaka Meble dąb antyczny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
60 cm
Wysokość
46 cm
Głębokość
36 cm
Kolor
Dąb antyczny

Polecane produkty