Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁAWKA LIVORNO 65 SZYNAKA MEBLE DĄB WOTAN-BAZALT

Bazaltowa ławka Livorno 65 marki Szynaka Meble; szer. 165 cm; wys. 47 cm; gł. 35 cm.

1 045,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Praktyczna ławka Livorno 65 Dąb wotan-bazalt z tapicerowanym siedziskiem będzie przydatnym dodatkiem między innymi do sypialni i przedpokoju. Może stanowić eleganckie uzupełnienie łóżka ze swojej kolekcji, ale również jako mebel samodzielny sprawdzi się bardzo dobrze. Ławka posiada pojemny pojemnik na pościel – jest to więc nie tylko wygodne siedzisko, ale również dodatkowe miejsce do przechowywania. Można mieścić w niej dodatkowe koce, poduszki, a także innego rodzaju rzeczy. Ławka ma kolor bazaltowy, a pozioma wstawka w kolorze dębu wotan dodaje jej unikalnego charakteru. Tapicerowane siedzisko ławki jest miękkie i przeszywane, a prosta bryła bez problemu wpisze się w różne aranżacje.

Ławka Livorno 65 Szynaka Meble dąb wontan-bazalt

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
165 cm
Wysokość
47 cm
Głębokość
35 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel

Polecane produkty