Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁAWKA LIVORNO 65 SZYNAKA MEBLE DĄB WOTAN-BIAŁY MAT

Tapicerowana ławka Livorno 65 marki Szynaka Meble; szer. 165 cm; wys. 53 cm; gł. 35 cm.

1 045,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Ławka Livorno 65 Dąb wotan-biały mat prezentuje się bardzo elegancko i gustownie. Posiada taką samą szerokość jak łóżko z tej samej kolekcji, więc może stać się jego praktycznym uzupełnieniem. Oczywiście mebel postawiony samodzielnie również będzie doskonale spełniał swoją rolę. Ławka ma kolor biały, a poziomy pas w kolorze dębu wotan nieco ją ożywia. Siedzisko ławki jest tapicerowane i przeszywane, dzięki czemu jest bardzo komfortowe. Warto dodać, że jest to nie tylko mebel wygodny i atrakcyjny wizualnie, ale również bardzo praktyczny. Ławka posiada bowiem zamykany pojemnik, który będzie idealny do schowania pościeli, zapasowych poduszek, koców czy innego rodzaju tekstyliów.

Ławka Livorno 65 Szynaka Meble dąb wontan-biały mat

Ławka Livorno 65 Szynaka Meble dąb wontan-biały mat

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
165 cm
Wysokość
53 cm
Głębokość
35 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel

Polecane produkty