Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK TRISTAN COMFORTEO

Elegancki, obszerny narożnik Tristan Comforteo z możliwością wyboru spośród wielu rodzajów tkanin obiciowych; szer. 293 cm; wys. 87 cm; gł. 88/200 cm.

6 381,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Duży narożnik Tristan Comforteo o nowoczesnej prezencji i lekkiej formie sprawdzi się bardzo dobrze jako mebel w salonach eleganckich i urządzonych ze smakiem, w tym szczególnie w pomieszczeniach o większym metrażu. Bryła mebla umieszczona jest na czarnej podstawie i cienkich, atrakcyjnych nogach, siedzisko jest szerokie i wygodne, a poduszki oparciowe duże i nieodkształcające się. Siedzisko modelu wykonano ze sprężyn falistych oraz pianki o zwiększonej gęstości, a poduszki oparciowe wypełniono wkładem poliuretanowo-sylikonowym i obszyto atrakcyjną lamówką. Narożnik Tristan Comforteo wyposażono oprócz tego w szeroki podłokietnik, który zwiększa komfort użytkowania. Mebel dostępny jest w układzie lewym lub prawym, a każdy segment narożnika jest niezależny. Jest to wersja typowo wypoczynkowa, która doskonale sprawdzi się do codziennego relaksu domowników i ich gości, dając wygodne miejsce do siedzenia nawet 4 osobom jednocześnie. Model nie posiada pojemnika na pościel i funkcji spania.

Narożnik Tristan Comforteo

Narożnik Tristan Comforteo

Narożnik Tristan Comforteo

Narożnik Tristan Comforteo

Narożnik Tristan Comforteo

Narożnik Tristan Comforteo

Narożnik Tristan Comforteo

Narożnik Tristan Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
293 cm
Wysokość
87 cm
Wysokość siedziska
45 cm
Głębokość
200 cm
Wysokość nóżek
17 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Informacje dodatkowe
Poduszki dekoracyjne w zestawie
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Wysokość podłokietników
68 cm
Głębokość siedziska
60 cm
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty