Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK MYSTIC WERSAL

Stylowy narożnik Mystic marki Wersal z elektryczną regulacją głębokości siedziska; szer. 284 cm, wys. 90 cm, gł. 175 cm.

4 749,00 zł
5 812,00 zł
Oszczędź 1 063,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Narożnik Mystic marki Wersal to elegancka propozycja do salonu urządzonego w stylu nowoczesnym. Mebel jest w całości tapicerowany tkaniną o wysokiej jakości. Istnieje możliwość wyboru dowolnego obicia dostosowanego do indywidualnych preferencji, dzięki czemu idealnie dopasujemy teksturę oraz kolor materiału, który będzie najbardziej odpowiedni. Wkład siedziska został wykonany z połączenia pianki wysokoelastycznej oraz systemu sprężyn falistych. To rozwiązanie zapewnia komfortowy wypoczynek. Model jest dostępny w dwóch wersjach: prawostronnej oraz lewostronnej, co jest dodatkowym atutem. Narożnik jest pikowany zarówno na oparciu jak i siedzisku. Całość została osadzona na wysokich nóżkach, które dodają kompozycji lekkości i sprawiają, że bez trudu możemy zadbać o porządek także pod meblem. Jednak największą zaletą produktu jest elektryczna regulacja głębokości siedziska, która pozwala na dogodne ustawienie pozycji ciała na kanapie. Narożnik Mystic to idealna propozycja dla osób, które cenią komfortowy wypoczynek oraz stawiają na produkty najwyższej jakości.

Narożnik Mystic Wersal

Narożnik Mystic Wersal

Narożnik Mystic Wersal

Narożnik Mystic Wersal

Narożnik Mystic Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
284 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
175 cm
Wysokość siedziska
47 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska

Polecane produkty