Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PÓŁKA MOSAIC 34 SZYNAKA MEBLE

Wisząca półka Mosaic 34 marki Szynaka Meble; szer. 135 cm; wys. 28 cm; gł. 25 cm.

380,80 zł
448,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 448,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Wyjątkowa półka Mosaic 34 to charakterystyczne dla wszystkich mebli z kolekcji Mosaic efektowne połączenie koloru olejowanego dębu miodowego z czarnymi detalami. Tu kolor czarny ewidentnie przejmuje pierwsze skrzypce, co prezentuje się bardzo ciekawie. Półka jest solidna i wytrzymała, a jej powieszenie na ścianie pozwala zyskać dodatkową powierzchnię ekspozycyjną na ulubione książki, pamiątki, zdjęcia czy niewielkie kwiaty. Półka jest bardzo uniwersalna - perfekcyjnie uzupełni oczywiście wnętrza, w których dominują inne meble z kolekcji Mosaic, ale będzie również bardzo atrakcyjnie prezentować się w towarzystwie innego rodzaju mebli. Sprawdzi się zarówno w salonie, jak i innych wnętrzach.

Półka Mosaic 34 Szynaka Meble

Półka Mosaic 34 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
135 cm
Wysokość
28 cm
Głębokość
25 cm
Kolor
Dąb miodowy
Kolor
Czarny

Polecane produkty