Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PÓŁKA VELLE 34 SZYNAKA MEBLE

Szklana półka Velle 34 marki Szynaka Meble; szer. 140 cm; wys. 28 cm; gł. 26 cm.

325,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Gustowna półka Velle 34 to opcja na dodatkową przestrzeń ekspozycyjną lub dodatkowe miejsce do przechowywania w salonie, sypialni, gabinecie oraz innych pomieszczeniach. Półka będzie bardzo dobrze komponować się z innymi meblami z kolekcji Velle, ale również jako element samodzielny, w towarzystwie innych mebli, sprawdzi się wyśmienicie. Jest nie tylko praktyczna, ale i bardzo atrakcyjna wizualnie, więc przyciąga wzrok. Półka wisząca jest udanym połączeniem płyty meblowej w ciepłym kolorze olejowanego dębu miodowego i szkła. Pięknie zaznaczony rysunek drewna stanie się doskonałym tłem do ekspozycji ważnych pamiątek i ozdób, a wytrzymałe szkło podstawy bez problemu sprosta obciążeniu do 3 kg.

Półka Velle 34 Szynaka Meble

Półka Velle 34 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
140 cm
Wysokość
28 cm
Głębokość
26 cm
Korpus
Płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej (fornir); wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Kolor
Dąb miodowy olejowany

Polecane produkty