Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PÓŁKA DESJO 31 SZYNAKA MEBLE

Wisząca półka Desjo 31 marki Szynaka Meble; szer. 170 cm; wys. 27 cm; gł. 24 cm.

186,15 zł
219,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 219,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Długa półka Desjo 31 to połączenie najlepszych cech klasycznych i nowoczesnych. Tego typu półka wisząca zapewnia dodatkową powierzchnię do ekspozycji ozdób, zdjęć, niewielkich kwiatków czy pamiątek, ponadto stanie się bardzo atrakcyjną ozdobą ściany, zmniejszając na niej ilość pustych przestrzeni, które zwykle prezentują się surowo. Półka wykonana jest w kolorze dębu san remo i posiada charakterystyczne dla mebli z tej serii wstawki w kolorze brązu uni. Będzie bardzo dobrze prezentować się w towarzystwie innych mebli ze swojej kolekcji, ale z powodzeniem można wykorzystać ją również jako element samodzielny, w przypadku konieczności uzupełnienia aranżacji z innymi meblami w roli głównej.

Półka Desjo 31 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
170 cm
Wysokość
27 cm
Głębokość
24 cm

Polecane produkty